Catalog.hr

Subota, 21. 10. 2017. Online 332 korisnika
Država

Kontakt

 

Uprava

Predsjednik Uprave
Ante Josić                    021/202-600 021/202-624
 
Poslovna tajnica
Zlata Mioč Petrović       021/202-600 021/202-624 zlata.petrovic@tommy.hr
 
Pomoćnik direktora 
Društva Zoran Mamić   021/600-603 021/600-690      
 
Poslovna tajnica
Danijela Čagalj       021/600-603 021/600-690 danijela.cagalj@tommy.hr
 
Sektor komercijalnih poslova
 
Član Uprave - direktor sektora komercijalnih poslova
Dario Mamić 021/202-605 021/202-661                 
 
Poslovna tajnica
Ivana Marković 021/202-605 021/202-661 uprava@tommy.hr
 
Izvršni direktor prodaje
Matko Gudelj 021/202-612 021/202-613 matko.gudelj@tommy.hr
 
Pomoćnik izvršnog direktora prodaje
Ante Ćurković 021/600-532 021/202-630 ante.curkovic@tommy.hr
 
Služba nabave
Voditelj službe nabave
Robert Blaguški 021/202-656 021/202-613 robert.blaguski@tommy.hr
Voditelj odjela nabave – prehrana i piće
Smiljana Tomeljak 021/202-628 021/202-613 smiljana.tomeljak@tommy.hr
 
Voditelj asortimana
 
- mliječne prerađevine i smrznuti proizvodi  Mirna Jovanović 021/202-619  021/202 613  mirna.jovanovic@tommy.hr
- mesne prerađevine  Marija Mindoljević 021/202-652 021/202-613 marija.mindoljevic@tommy.hr
- prehrana  Marijana Ćutuk 021/202-670 021/202-613 marijana.cutuk@tommy.hr
– piće  Gorana Boban 021/202-665 021/202-613 gorana.boban@tommy.hr
- kemija i osobna higijena  Branka Svaguša 021/202-698 021/202-613 branka.svagusa@tommy.hr
- neprehrana ostalo  Meri Ćurić 021/202-606 021/202-613 meri.curic@tommy.hr
 
Samostalni referenti za komercijalne poslove
Dijana Zagorac 021/202-610 021/202-613 dijana.zagorac@tommy.hr
Marija Barišić 021/202-622 021/202-613 marija.barisic@tommy.hr
 
Asistenti u službi nabave
Anka Elez  021/202-658 021/202-613 anka.elez@tommy.hr
Dan Radelić 021/202-642 021/202-613 dan.radelic@tommy.hr
Daša Banović 021/202-669 021/202-613 dasa.banovic@tommy.hr
Ivan Putnik 021/202-643 021/202-613 ivan.putnik@tommy.hr
Marijana Dadić 021/202-639 021/202-613 marijana.dadic@tommy.hr
Sanja Dumanić 021/202-625 021/202-613 sanja.dumanic@tommy.hr
 
Voditelj posebnog odjela
- voće i provrće  Damir Velimirović 021/600-520 021/600-523 damir.velimirovic@tommy.hr
- ribarnica  Davor Bogunović 021/202-623 021/202-623 ribarnice@tommy.hr
 
Stručni suradnik u posebnim odjelima
Selime Ljubijankić Delonga 021/600-523 021/600-523 selime.delonga@tommy.hr
 
Voditelj odjela vanjske trgovine
Alenka Prančić 021/202-611 021/202-662 alenka.prancic@tommy.hr
 
Referent vanjske trgovine
Kristina Petrović 021/202-617 021/202-662 kristina.petrovic@tommy.hr
 
Služba maloprodaje
 
Direktor maloprodaje za ljudske resurse  
Ivan Jerčić 021/600-531 021/202-630 ivan.jercic@tommy.hr
 
Regionalni voditelji  
Ante Znaor 021/600-533 021/202-630 ante.znaor@tommy.hr
Dragan Mandić 020/500-702 020/500-705 dragan.mandic@tommy.hr
Goran Tudor 021/600-536 021/202-630 goran.tudor@tommy.hr
Ivana Gotovac 021/600-547 021/600-547 ivana.gotovac@tommy.hr
Ivica Milić 021/600-548 021/202-630 ivica.milic@tommy.hr
Marijana Babara 023/224-648 023/224-648 marijana.babara@tommy.hr
Milan Ivandić 021/600-534 021/202-630 milan.ivandic@tommy.hr
Snježana Fitoš 01/5556-119 01/5556-121 snjezana.fitos@tommy.hr
Suzana Čarija 020/500-702 021/500-705 suzana.carija@tommy.hr
Tina Sunara 021/600-545 021/202-630 tina.sunara@tommy.hr
 
Asistent u službi maloprodaje
Dinka Krželj 021/202-618 021/202-613 dinka.krzelj@tommy.hr
 
Administrativni referent
Mihajela Skelin 021/600-555 021/202-661 mihajela.skelin@tommy.hr
 
Služba marketinga
 
Voditelj marketinga
Slavica Kos 021/202-621 021/202-613 slavica.kos@tommy.hr
 
Stručni suradnik
Maja Petrović 021/202-668 021/202-613 maja.petrovic@tommy.hr
 
Asistenti u marketingu
Ivana Franjić 021/202-650 021/202-613 ivana.franjic@tommy.hr
Daniela Nakić Alfirević 021/202-627 021/202-613 daniela.nakic@tommy.hr
 
Sektor financijsko-računovodstvenih poslova
 
Član uprave - direktor sektora financijsko-računovodstvenih poslova
Nedo Dodig 021/202-600 021/202-624 nedo.dodig@tommy.hr
 
Služba financija
 
Voditelj službe financija
Marko Španić 021/202-690 021/600-661 marko.spanic@tommy.hr
Financijski referenti
Igor Đekić 021/600-696 021/600-661 igor.dekic@tommy.hr
Irena Blažević 021/202-696 021/600-661 irena.blazevic@tommy.hr
Frano Šesto 021/600-697 021/600-661 frano.sesto@tommy.hr
 
Odjel kompenzacija i platnog prometa
Voditelj platnog prometa i kreditnih poslova
Jasmina Zore 021/600-611 021/212-121 jasmina.zore@tommy.hr
Samostalni referenti platnog prometa
Koviljka Vujić 021/600-612 021/212-121 koviljka.vujic@tommy.hr
 
Knjigovođe – salda konti kupaca i dobavljača
Slavka Vranjković 021/202-685 021/202-609 slavka.vranjkovic@tommy.hr
Vesna Svaguša 021/600-610 021/212-121 vesna.svagusa@tommy.hr
 
Odjel likvidature
Aneta Krstulović 021/202-695 021/202-641 aneta.krstulovic@tommy.hr
Angela Bralo 021/600-699 021/600-661 angela.bralo@tommy.hr
Anita Jakelić 021/202-645 021/202-609 anita.jakelic@tommy.hr
Anita Šeparović 021/600-668 021/600-661 anita.separovic@tommy.hr
Ines Sesartić 021/202-697 021/202-609 ines.sesartic@tommy.hr
Jadranka Ivandić 021/202-691 021/202-641 jadranka.ivandic@tommy.hr
Marija Šarić 021/202-687 021/202-609 marija.saric@tommy.hr
Marija Zelić 021/202-694 021/202-641 marija.zelic@tommy.hr
Martina Mikelić 021/202-692 021/202-641 martina.mikelic@tommy.hr
Nevenka Kundid 021/202-689 021/202-641 nevenka.kundid@tommy.hr
Petra Russo 021/202-686 021/202-609 petra.russo@tommy.hr
Radmila Šego 021/202-688 021/202-609 radmila.sego@tommy.hr
Snježana Mustapić 021/202-693 021/202-641 snjezana.mustapic@tommy.hr
Tatjana Kovačević 021/202-682 021/202-609 tatjana.kovacevic@tommy.hr
 
Služba knjigovodstva
 
Voditelj službe knjigovodstva
Marica Jozić 021/202-680 021/202-608 marica.jozic@tommy.hr
 
Pomoćnik financijskog knjigovođe
Marija Glavinić 021/202-696 021/202-641 marija.glavinic@tommy.hr
 
Knjigovođe robnog knjigovodstva
Ivana Mirčić 021/202-681 021/202-608 ivana.mircic@tommy.hr
 
Sektor tehničkih poslova
 
Direktor sektora tehničkih poslova
Robert Mamić 021/600-561 021/684-329 robert.mamic@tommy.hr
 
Pomoćnik direktora sektora tehničkih poslova i voditelj odjela pripreme i razvoja
Darija Stipičić 021/600-568 021/684-329 darija.stipicic@tommy.hr
 
Administrativni referent u sektoru tehničkih poslova
Andrijana Tadić 021/600-561 021/684-329 tehnicki-odjel@tommy.hr
 
Voditelj elektro odjela
Ivan Danielov 021/600-566 021/684-329 ivan.danielov@tommy.hr
 
Voditelji zanatsko-građevinskih poslova
Marijana Janković 021/600-571 021/684-329 marijana.jankovic@tommy.hr
Kristijan Šunjić 021/600-570 021/684-329 kristijan.sunjic@tommy.hr
Petar Kujundžić 021/600-564 021/684-329 petar.kujundzic@tommy.hr
 
Voditelj strojarskog odjela
Nino Cvitanić 021/600-565 021/684-329 nino.cvitanic@tommy.hr
 
Pomoćnik direktora tehničkih poslova i voditelj odjela pripreme i razvoja
Darija Stipičić 021/600-568 021/684-329 darija.stipicic@tommy.hr
 
Voditelj odjela održavanja
Andrija Čondić-Kapetanov 021/600-567 021/684-329 andrija.condic@tommy.hr
 
Stručnjak zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
Milena Vranješ 021/600-569 021/684-329 milena.vranjes@tommy.hr
 
Informatički odjel
Voditelj odjela Stipica Dodig 021/600-590 021/684-329 stipica.dodig@tommy.hr
 
Sistem administratori
Srđa Ešpek 021/600-597 021/684-329 srdja.espek@tommy.hr
Vladimir Kiš 021/600-599 021/684-329 vladimir.kis@tommy.hr
 
Informatički tehničari
Ivan Puljić 021/600-578 021/684-329 ivan.puljic@tommy.hr
Marko Kunac 021/600-595 021/684-329 marko.kunac@tommy.hr
Mateo Bakota 021/600-598 021/684-329 mateo.bakota@tommy.hr
Srđan Bajić 021/600-594 021/684-329 srdjan.bajic@tommy.hr
 
 
Voditelj službe općih poslova                  
Ante Bejo 021/600-563 021/684-329 ante.bejo@tommy.hr
 
Plan i analiza
 
Samostalni referent plana i analize
Ivana Josić 021/202-646 021/202-663 ivana.josic@tommy.hr
 
Administratori poslovno-informacijskog sustava
Mario Markota 021/202-616 021/202-635 mario.markota@tommy.hr
 
Sektor pravno-kadrovskih poslova
 
Direktor sektora pravno-kadrovskih poslova
Nina Lučev 021/600-550 021/202-661 nina.lucev@tommy.hr
 
Voditelj službe pravno-kadrovskih poslova
Vlatka Vrdoljak 021/600-552 021/202-661 vlatka.vrdoljak@tommy.hr
 
Samostalni referenti za kadrovske poslove
Milica Protrka 021/600-554 021/202-661 milica.protrka@tommy.hr
Vinka Španić 021/600-553 021/202-661 vinka.spanic@tommy.hr

 

Catalog vas pita:

Najljubazniji trgovci su u: